Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

%%% MANIKIŪRO-PEDIKIŪRO PRIEMONĖS-ĮRANKIAI Gegužės 16-29d. %%%


Taisyklės, bei sąlygos

Taisyklės

1.Pristatymo sąlygos

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų, prašome išsiųsti mums užklausą į info@megavalis.lt ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susitarsime asmeniškai.

2.Pristatymo kaina

Perkant interneto parduotuvėje www.megavalis.lt prekių daugiau kaip už 55 Eur, prekes Lietuvoje pristatysime nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją).

Perkant prekių už mažiau nei 55Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvoje yra 2.50 - 3.90 Eur (išskyrus Kuršių Neriją).  Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma sąskaitoje.


 PRISTATYMO BŪDAS
KAINA                       

Pristatymas Omniva kurjeriu

(nemokamai, jei užsakymo suma viršija 55 Eur) 

 3.90 (su PVM)                                            

Pristatymas į Omniva paštomatą

(nemokamai, jei užsakymo suma viršija 55 Eur) 
2.50 (su PVM)

Atsiėimimas parduotuvėje Klaipėdoje

(adresu Klaipėda, Rumpiškės 2) 
nemokamai


Pristatymas į užsienį 

(Delivery to a foreign country)

sutartinis       

(contractual) 

Didelių gabaritų siuntų (baldai, įranga ir kitos prekės) transportavimo išlaidos skaičiuojamos pagal atskirą susitarimą, priklausomai nuo prekės dydžio ir svorio. (El.parduotuvė automatiškai neskaičiuoja)

 

3. Pristatymo terminai

Siuntos pristatomos  per kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 iki 17val. (Nurodyti konkrečios pristatymo valandos nėra galimybės). Pasiimti prekes Jums priimtinu laiku galite, pasirinkę pristatymą Omniva paštomatuose. Sąrašas: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai/vietos

Jei užsakyta prekė yra sandėlyje, prekes pristatysime per 1-3 darbo dienas po prekių apmokėjimo. Pateikus ir apmokėjus užsakymą iki 13 val., galima tikėtis pristatymo jau sekančią darbo dieną. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis.

Prekių pristatymo metu būtina patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus, kad siunta pažeista, būtina, dalyvaujant kurjeriui, surašyti pastabas arba nepriimti siuntos. Priėmus pažeistą siuntą, pretenzijos nepriimamos.


4.Užsakymo sąlygos

Užsakius prekes su atsiskatymu PAVEDIMU, artimiausiu metu gausite avansinę sąskaitą, su sandėlyje esančiomis prekėmis. Apmokėjus sąskaitą darbo dieną iki 13 val,  prekes gausite per 1-3 darbo dienas (išskyrus šventinį laikotarpį). 

Užsakius prekes ir atsiskaičius EL.BANKININKYSTE, užsakymą gausite per 1-3 darbo dienas. (išskyrus šventinį laikotarpį)

Prekės rezervuojamos 5 darbo dienoms. Neapmokėjus užsakymo per 5 darbo dienas, užsakymas anuliuojamas.


5.Prekių grąžinimas 

Pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teisė. Prekių grąžinimas

5.1. Lietuvos Respublikos Civilinio kodekse ir LietuvosRespublikos Vyriausybės patvirtintose „Mažmeninės prekybos taisyklėse“ beikituose teisės aktuose nustatytais atvejais ir tvarka (6.22810 straipsnis. Vartotojų teisė atsisakyti nuotolinės sutarties irne prekybos patalpose sudarytos sutarties)Pirkėjas – fizinis asmuo, turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytospirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti elektroninėje parduotuvėje įsigytaskokybiškas Prekes Pardavėjui.

5.2. Pirkėjas negali grąžinti tokių Prekių, kurios greitaigendančios, buvo išpakuotos po pristatymo ir yra netinkamos grąžinti dėlsveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, arba Prekės negali būti grąžintoskitais Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytais atvejais. Pirkėjas privaloužtikrinti, kad grąžinamų Prekių kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo irhigienos reikalavimams nepasikeistų.

5.3. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjogrąžinamas ar keičiamas Prekes šių Taisyklių punkte numatytais atvejais, taippat, jei nustatoma, kad Prekės pažeistos, nuimtos ir/ arba pažeistos etiketės,nuplėšta apsauginė plėvelė, sugadinta pakuotė ir kt. ir/ arba Prekės buvonaudojamos.

5.4. Pirkėjas turi teisę pasinaudoti elektroninėjeparduotuvėje www.megavalis.lt įsigytųPrekių grąžinimo teise per 14 (keturiolika) dienų nuo jų perdavimo Pirkėjuidienos (Prekių perdavimo Pirkėjui ar atsiėmimo iš Pirkėjo pasirinktos atsiėmimovietos), užpildęs Grąžinimo formą

5.5. Grąžinamas Prekes kartu su užpildyta Grąžinimo formabei PVM sąskaita – faktūra Pirkėjas turi išsiųsti registruotu paštu ar perkurjerį į Megavalis parduotuvę – adresu Rumpiškės 2, Klaipėda.

5.6. Pasinaudojus Prekių grąžinimo teise, išlaidas už Prekiųgrąžinimą apmoka Pirkėjas.

5.7. Pirkėjas turi teisę pasinaudoti visų vieno pirkimo metuįsigytų Prekių grąžinimo teise ir susigrąžinti už visas Prekes pinigus arbaatsisakyti dalies Prekių, įsigytų vieno pirkimo metu, ir susigrąžinti pinigusuž Prekes, kurių Pirkėjas atsisako.

5.8. Pardavėjas apie grąžinimo proceso eigą informuojaPirkėją el. Paštu arba telefonu.

5.9. Pinigai už grąžintas Prekes grąžinami PirkėjamsLietuvos Respublikos teisės aktų nustatytais terminais ir tvarka – per 14(keturiolika) dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė Pardavėjui apienuotoliniu būdu sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą ir Prekiųgrąžinimą. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol Prekėsnegrąžintos Pardavėjui.

5.10. Pinigai už grąžintas Prekes grąžinami Pirkėjuibankiniu pavedimu į Pirkėjo banko sąskaitą.


6.Nekokybiškos prekės grąžinimas / keitimas
Jeigu gavote nekokybišką prekę, megavalis.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeistinetinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekęsumokėtus pinigus. Apie nekokybišką prekę privaloma pranešti per 14 dienų nuoprekės gavimo elektroniniu paštu 
info@megavalis.lt arba tel. 8 687 10657

Jeigu gauta prekė yra su pažeista pakuote (suglamžyta,šlapia ar kitaip išoriškai pažeista),  būtinatai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente arba nepriimti siuntos.Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybėsprieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo –priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

7.Prekių grąžinimo sąlygos
• Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje,nepraradusi prekinės išvaizdos (tai netaikoma grąžinant nekokybiškąprekę), pilnos komplektacijos.
• Grąžinama prekė turi būti nesugadinta ir nenaudota.
• Taip pat būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą ir visą prie prekėsbuvusią dokumentaciją.
• Prekių grąžinimo atveju už suteiktas paslaugas (transporto, krovosdarbų ir kt.) pinigai nėra grąžinami.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių,jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


 8.Prekių garantija 

Internetinėje parduotuvėje www.megavalis.lt įsigytoms prekėms yra taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir sąlygos. Prekėms yra taikomas Lietuvos Respublikos nustatytas 24 mėn. garantinis laikotarpis, tam tikroms prekių grupėms gamintojai gali nustatyti kitokius (trumpesnius arba ilgesnius) garantinius terminus, tokiais atvejais yra taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis. Dėl prekių garantijos kreiptis tel. 8 687 10657 arba info@megavalis.lt


9.Baigiamosios nuostatos

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Elektroninė ginčų sprendimo platforma: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

 

 

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.