Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

NUOLAIDA DEPILIACIJOS PRIEMONĖMS -20% iki 04.29

Antakių ir blakstienų dažymui

megavalis.lt parduotuvėje prekiaujame įvairių firmų aukštos kokybės antakių ir blakstienų dažais, kurie puikiai išlaiko savo spalvą.

Be to, čia galėsite rinktis ne tik antakių ir blakstienų dažus, bet ir visas antakių ir blakstienų dažymui reikalingas priemones. Tai apsauginiai lapeliai po akimis prieš blakstienų dažymą, oksidantai dažams, balzamai, serumai blakstienų ir antakių priežiūrai, blakstienų augimą skatinančios priemonės, dažų valikliai.

Prekiaujame įvairiomis kokybiškomis priemonėmis Refectocil, Intensive, Wimpernwelle Binacil, Intensive firmomis.

Antakių blakstienų dažai Apraise Professional Nr. 1 juodi 20 ml
Laikinai neturime
Antakių blakstienų dažai Apraise Professional Eyelash and Eyebrow Tint OS555550, Nr. 1, juodi, 20 mlProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda ..
5,50€
Be PVM:4,55€
Antakių blakstienų dažai Apraise Professional Nr. 3.1 šviesiai rudi 20 ml
Laikinai neturime
Antakių blakstienų dažai Apraise Professional Nr. 3.1 šviesiai rudi 20 mlProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda dažams giliai įsiskverbti į..
5,50€
Be PVM:4,55€
Antakių ir blakstienų dažai Intensive 20ml  3vnt skirtingų spalvų (komentaruose nurodykite spalvas)Intensive antakių ir blakstienų dažai 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui. Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali.Gamintojas..
18,60€ 20,85€
Be PVM:15,37€
Intensive antakių ir blakstienų dažai grafitas GRAPHITE 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui kirpyklose. Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Apsilankykite gamintojo ..
6,95€
Be PVM:5,74€
Intensive antakių ir blakstienų dažai mėlynai juodi BLUE BLACK 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam na..
6,95€
Be PVM:5,74€
Intensive antakių ir blakstienų dažai natūralūs NATURAL 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimu..
6,95€
Be PVM:5,74€
Intensive antakių ir blakstienų dažai BROWN 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimui.SAUGOS INFORMAC..
6,95€
Be PVM:5,74€
Intensive antakių ir blakstienų dažai juodi DEEP BLACK 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimui.SAUG..
6,95€
Be PVM:5,74€
Intensive antakių ir blakstienų dažai šviesiai rudi MIDDLE BROWN 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudo..
6,95€
Be PVM:5,74€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil grafitas Nr.1.1 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksidanto. Maiš..
5,65€
Be PVM:4,67€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil juodai mėlyni Nr.2 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksidanto. M..
5,65€
Be PVM:4,67€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil juodi Nr.1 15ml Profesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu. Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksi..
5,65€
Be PVM:4,67€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 64 (viso puslapių - 6)
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.