Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

05.13-05.26  -15% PODOPHARM kosmetika manikiūrui ir pedikiūrui

Grąžinimo garantijos


Prekių grąžinimas 

Pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teisė. Prekių grąžinimas

5.1. Pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymo teisė. Prekių grąžinimas vyksta pagal Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso patvirtintas nuostatas.  Pirkėjas – fizinis asmuo, turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti elektroninėje parduotuvėje įsigytas kokybiškas Prekes Pardavėjui. (6.22810 str. 2 dalis išimtys, dėl kurių negalima atsisakyti sutarties).  

5.2. Pirkėjas negali grąžinti tokių Prekių, kurios greitai gendančios, buvo išpakuotos po pristatymo ir yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, arba Prekės negali būti grąžintos kitais Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytais atvejais. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamų Prekių kokybė, pakuotė ir atitikimas saugumo ir higienos reikalavimams nepasikeistų.

5.3. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas ar keičiamas Prekes šių Taisyklių punkte numatytais atvejais, taip pat, jei nustatoma, kad Prekės pažeistos, nuimtos ir/ arba pažeistos etiketės, nuplėšta apsauginė plėvelė, sugadinta pakuotė ir kt. ir/ arba Prekės buvo naudojamos.

5.4. Pirkėjas turi teisę pasinaudoti elektroninėje parduotuvėje www.megavalis.lt įsigytų Prekių grąžinimo teise per 14 (keturiolika) dienų nuo jų perdavimo Pirkėjui dienos (Prekių perdavimo Pirkėjui ar atsiėmimo iš Pirkėjo pasirinktos atsiėmimo vietos), užpildęs Grąžinimo formą.

5.5. Grąžinamas Prekes kartu su užpildyta Grąžinimo forma bei PVM sąskaita – faktūra Pirkėjas turi išsiųsti registruotu paštu, el.paštu  ar per kurjerį į Megavalis parduotuvę – adresu Rumpiškės 2, Klaipėda.

5.6. Pasinaudojus Prekių grąžinimo teise, išlaidas už Prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.

5.7. Pirkėjas turi teisę pasinaudoti visų vieno pirkimo metu įsigytų Prekių grąžinimo teise ir susigrąžinti už visas Prekes pinigus arba atsisakyti dalies Prekių, įsigytų vieno pirkimo metu, ir susigrąžinti pinigus už Prekes, kurių Pirkėjas atsisako.

5.8. Pardavėjas apie grąžinimo proceso eigą informuoja Pirkėją el. Paštu arba telefonu.

5.9. Pinigai už grąžintas Prekes grąžinami Pirkėjams Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytais terminais ir tvarka – per 14(keturiolika) dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė Pardavėjui apie nuotoliniu būdu sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą ir Prekių grąžinimą. Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol Prekės negrąžintos Pardavėjui.

5.10. Pinigai už grąžintas Prekes grąžinami Pirkėjui bankiniu pavedimu į Pirkėjo banko sąskaitą.

6.Nekokybiškos prekės grąžinimas / keitimas
Jeigu gavote nekokybišką prekę, megavalis.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Apie nekokybišką prekę privaloma pranešti per 7 dienas nuo prekės gavimo elektroniniu paštu 
info@megavalis.lt arba tel. 8 687 10657

Jeigu gauta prekė yra su pažeista pakuote (suglamžyta,šlapia ar kitaip išoriškai pažeista),  būtinatai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente arba nepriimti siuntos.Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo –priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

7.Prekių grąžinimo sąlygos
• Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje,nepraradusi prekinės išvaizdos (tai netaikoma grąžinant nekokybiškąprekę), pilnos komplektacijos.
• Grąžinama prekė turi būti nesugadinta ir nenaudota.
• Taip pat būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą ir visą prie prekės buvusią dokumentaciją.
• Prekių grąžinimo atveju už suteiktas paslaugas (transporto, krovosdarbų ir kt.) pinigai nėra grąžinami.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių,jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.