Kategorijos
Prekių krepšelis
JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

Privatumo politika

Privatumo politika


Bendrosios nuostatos

Šios privatumo nuostatos nustato pagrindinius principus bei tvarką, kuria remdamasis Pardavėjas tvarko interneto parduotuvėje pateiktus Pirkėjų asmens duomenis.

Į el. parduotuvę pateiktus Jūsų asmens duomenis mes tvarkome laikydamiesi šių sąlygų, "Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugosįstatymo" nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.Duomenų pateikimas interneto parduotuvėje

Užsakymo registracijos formoje Jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingąinformaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus arklaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją arbaapriboti Jūsų galimybes naudotis interneto parduotuve. Jūsų duomenimspasikeitus, prašome juos atnaujinti.

Mes gerbiame Jūsų teisę į privatumą. UAB Megavalis tvarko Jūsų asmens duomenis tam,kad apdorotų Jūsų prekių užsakymus, išspręstų klausimus, susijusius su prekiųpateikimu ar pristatymu, bei vykdytų kitus sutartinius ar Lietuvos Respublikosteisės aktų įpareigojimus. Pateikdami užsakymą Jūs privalote nurodyti savo:vardą, pavardę, el. pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą, pristatymo adresą(kai prekes norite gauti kitu adresu), telefono numerį, nuolaidos kodą (jeiturite), mokėjimo informaciją, įmonės pavadinimą (jei pageidaujate pristatymo įdarbovietę).Saugumas

Bendrovė imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumopriemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugošiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

 

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims

Bendrovė neteikia asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymųnustatytais atvejais ir tvarka, pvz., Lietuvos Respublikoje veikiantiemsteismams, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, Valstybinei mokesčiųinspekcijai ar kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Jūsųkontaktinė informacija gali būti perduodama mūsų partneriams, teikiantiemsprekių pristatymo ar kitas su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

 

Informacija apie nepilnamečius

Mes patariame tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingainaudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų pateiktisavo asmeninių duomenų svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo.

 

Jūsų teisės

Jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę:

·        žinoti (būti informuotas) apie savo asmens duomenų tvarkymą;

·        gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie Jūsų asmensduomenys surinkti, kokiu tikslu tvarkomi, kokiems duomenų gavėjems teikiami irbuvo teikti bent per paskutinius vienerius metus;

·        reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arbasustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kaiduomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų;

·        nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Šios teisės įgyvendinamos Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo irduomenų valdytojo patvirtintų Asmens duomenų tvarkymo taisyklių nustatytatvarka, kreipiantis į duomenų valdytoją ir pateikiant asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Privatumo nuostatų keitimas

Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo nuostatas apie taipranešdami interneto parduotuvėje. Jei Jūs po šių nuostatų pakeitimų naudojatėsinterneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutikote sunuostatų pakeitimu. Informaciją apie visus mūsų privatumo nuostatų pasikeitimuspranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

 

Asmens duomenų tvarkymas

Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiateregistracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis privatumo nuostatomis.

 

Slapukai

Informuojame, kad prisijungus prie interneto parduotuvės www.megavalis.lt svetainės, į Jūsųkompiuterį įrašomi žemiau nurodyti slapukai. Jie skirti informacijai perduotielektroninių ryšių tinklu. Naršyklės nustatymais jūs galite ištrinti arblokuoti visus šiuos slapukus, bet tokiu atveju dalis interneto svetainės galineveikti. Akceptuodami www.megavalis.lt.Taisykles, Jūs sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje ar įrenginyje būtų įrašomaminėta informacija. 

 

Baigiamosios nuostatos

Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visinesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykussusitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytatvarka. Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniaiprašome susisiekti su mumis el. paštu info@megavalis.lt.

Draudžiama kopijuoti ir skelbti www.megavalis.ltinternetinėje svetainėje pateikiamą informaciją be raštiško UAB „Megavalis“sutikimo.

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.