Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657Blakstienoms

El.parduotuvė atnaujinama. Jei nerandate jūsų norimos prekės, kreipkitės tel. 8 687 10657, info@megavalis.lt arba Messengeriu. 

Intensive antakių ir blakstienų dažai grafitas GRAPHITE 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui kirpyklose. Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Apsilankykite gamintojo ..
4,99€
Be PVM:4,12€
Intensive antakių ir blakstienų dažai mėlynai juodi BLUE BLACK 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam na..
4,99€
Be PVM:4,12€
Antakių ir blakstienų dažai Intensive natūralūs 20ml
Laikinai neturime
Intensive antakių ir blakstienų dažai natūralūs NATURAL 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimu..
0,00€
Be PVM:0,00€
Antakių ir blakstienų dažai Intensive rudi 15ml
TOP Laikinai neturime
Intensive antakių ir blakstienų dažai BROWN 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimui.SAUGOS INFORMAC..
4,99€
Be PVM:4,12€
Intensive antakių ir blakstienų dažai juodi DEEP BLACK 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudojimui.SAUG..
4,99€
Be PVM:4,12€
Antakių ir blakstienų dažai Intensive šviesiai rudi 20ml
Laikinai neturime
Intensive antakių ir blakstienų dažai šviesiai rudi MIDDLE BROWN 20 mlDažai skirti antakių ir blakstienų dažymui.  Dažų spalvos yra: ryškiai juoda, juoda, mėlynai juoda, grafito, ruda, šviesiai ruda, natūrali. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezultatatą. Profesionaliam naudo..
0,00€
Be PVM:0,00€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil grafitas Nr.1.1 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksidanto. Maiš..
4,95€
Be PVM:4,09€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil juodai mėlyni Nr.2 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksidanto. M..
4,95€
Be PVM:4,09€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil juodi Nr.1 15ml Profesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu. Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksi..
4,95€
Be PVM:4,09€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil rudi Nr.3 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų oksidanto. Maišykite,..
4,95€
Be PVM:4,09€
Antakių ir blakstienų dažai Refectocil šviesiai rudi Nr.3.1 15mlAntakių ir blakstienų dažai Refectocil rudi Nr.3 15mlProfesionaliam naudojimuiDažai išlieka net iki 6 savaičių. Dažai neteplios ir nenusiplaus. Naudokite šiuos dažus tik su „RefectoCil“ oksidaciniu kremu.Naudojimas: sumai..
4,95€
Be PVM:4,09€
Antakių liftingo rinkinys   WimpernwelleĮ rinkinį įeina: gelis Nr 1. 7ml, gelis Nr.2 7ml, klijai Powerpad, teptukas, instrukcijaGamintojas: Wimpernwelle, Vokietija..
36,50€
Be PVM:30,17€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 66 (viso puslapių - 6)
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.