Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

05.13-05.26  -15% PODOPHARM kosmetika manikiūrui ir pedikiūrui

Sterilium higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai 500ml

Sterilium higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai 500ml
Sterilium higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai 500ml

PASKIRTIS: higieninei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (ligoninėse, poliklinikose, ambulatorijose, skubios pagalbos skyriuose, sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos įstaigų valgyklose, virtuvėse, maisto gamybos vietose ir kt.) ir visur, kur reikalinga rankų dezinfekcija; taip pat tinka chirurginei rankų dezinfekcijai. Biocidinis produktas. Asmens higienos dezinfekantas.SUDĖTIS: 45% 2-propanolio, 30% 1-propanolio, 0,2% mecetronium etilsulfato.

POVEIKIS: baktericidinis (įsk. MRSA, EHEC), mielicidinis, tuberkuliocidinis, virucidinis: nuo apvalkalinių virusų (HBV, ŽIV, HCV), adenovirusų, rotavirusų , murine norovirusų, SŪRS-CoV, Herpes simplex, poliovirusų.NAUDOJIMAS:Higieninė rankų dezinfekcija (EN 1500): ant švarių, sausų rankų užpilkite preparato ir masažuodami įtrinkite į odą. Poveikio trukmė – 30 s.Chirurginė rankų dezinfekcija (EN 12791): švarias, sausas plaštakas ir dilbius įtrinkite preparatu. Poveikio trukmė – 1,5 min

Composition
Ingredients Propan-2-ol 45.0 g, Propan-1-ol 30.0 g, Mecetronium ethyl sulphate 0.2 g

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai
6,90€
Be PVM: 5,70€
  • Yra sandėlyje: Turime sandėlyje
  • Prekės kodas: AR STR2
Peržiūrėta 774
Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.