Kategorijos
Prekių krepšelis

JEI NERANDATE JUMS REIKALINGOS PREKĖS, RAŠYKITE MUMS ar SKAMBINKITE 8 687 10657

Nuolaidos kodas "BLAKSTIENA-10", galioja prekių kategorijai -"Blakstienoms" iki 07.01

Apie mus

Megavalis – tai profesionalios prekės grožio salonams ir kiekvienam.

Esame fizinė parduotuvė adresu: Klaipėda, Rumpiškės g.2  ir el.parduotuvė: www.megavalis.lt


Prekiaujame įranga ir produktais  grožio salonams ir kirpykloms, nagų studijoms, dezinfekcija, profesionaliais prietaisais grožio specialistams, plaukų priežiūros priemonėmis, antakių ir blakstienų dažymo ir laminavimo, depiliacijos prekėmis, veido, kūno ir nagų puoselėjimo produktais. 

Caflon, Biomak, Arco, Refectocil, Wimpernwelle, Comair, Ayala, Goldeneye, Ardel, Milk shake, Simply zen, Bes, No inhibition produkciją jau turėtumėte atpažinti. Tai populiariausi mūsų tiekėjai, o jų produktus naudoja dauguma grožio salonų.


UAB Megavalis savo veiklą pradėjo nuo 1993 metų, dirbame jau daugiau kaip 25 metai. Mes viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, kuri pradėjo importuoti profesionalią įrangą salonams. Mūsų profesionalią patirtį vertina klientai, esame grožio produktų tiekimo lyderiai Lietuvoje.

 Nuo 2015 m. UAB Megavalis yra http://corneotherapy.org  IAC Tarptautinės taikomosios korneoterapijos asoaciacijos narys


Pagrindinis mūsų darbo principas - geras kainos ir kokybės santykis. Mes mylime savo produkciją ir klientus. 

Klientų atsiliepimai apie mus: Megavalis is a professional product for beauty salons and everyone. We are a physical store at: Klaipėda, Rumpiškės St. 2 and e-shop: www.megavalis.lt. 

We sell equipment and products for beauty salons and hairdressers, nail studios, disinfection, professional devices for beauty professionals, hair care products, eyebrow and eyelash dyeing and lamination, facial, body and nail care products.

UAB Megavalis has been operating since 1993

Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.